EURO ŽALUZIE CELOSTÍNÍCÍ

Popis:

  • interiérová EURO žaluzie celostínící (domykavá) je vhodná do všech plastových, hliníkových a dřevěných oken popř. dveří.
  • jednoduché ovládání řetízkem (průměr kuliček na řetízku 3,2 mm)
  • moderní design žaluzie
  • dlouhá životnost
  • horní a spodní profil žaluzie tvoří válcované plechové profily, které jsou před kvalitní povrchovou úpravou pozinkované. Tím je zaručeno, že profily nerezaví ani v místnostech s vyšší vlhkostí.
  • dle přání zákazníka dodáváme profily žaluzií hliníkové
  • ukončení horního profilu může být plastovou krytkou, nebo se může použít zaoblená překrývací lišta v několika barevných odstínech.

Barevné provedení profilů 

Barevné provedení lamel

- lamela šíře 25 mm (bez viditelných prostřihů)

- celkem 29 barevných odstínů + 6 odstínů v imitaci dřeva

 

ISOLINE

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken.

ISOLINE LOCO

Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty.

 

ISOLINE PRIM

Přicházíme na trh s novou generací isoline žaluzií. Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií isoline a isoline loco. Spojuje v sobě všechny technické přednosti těchto typů. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Je ovládaná řetizkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu.

 

MEZISKELNÍ ŽALUZIE

Maximální a minimální výrobní rozměry

- max. šíře - 230 cm
- min. šíře - 20 cm
- max. výška - 230 cm
- min. výška - 20 cm
- maximální doporučená plocha žaluzie je do 2,5 m2

 

Galerie